Cats & Dogs (2001) + Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010) full torrent download subtitrare romana plus online subtitrat

Viewing 1 post (of 3 total)
  • Author
    troscbambum
    Keymaster

Boon…stiu ca nu-s noi da' sunt niste filme care…ciudat,dar mi-au placut…hmm…chiar ca ciudat…:))

Hai sa incepem:

Cats & Dogs 2001 - Caini si pisici

Se zice ca animalutele astea mici…mama lor, ca pisoiu' meu e obez al dracu'…ar fi in lupta cu cainii inca din cele mai vechi timpuri pt a obtine controlul Terrei. Eeh…chestia cu lupta o cred, p-aia cu controlu' planetei…nu prea tine :))
    Mno fain. Cica ar fi existat una bucata pisica dilie…un motan persan insetat de putere, ’Mr. Tinkles’, care a luat-o razna pentru a conduce o miscare masiva a felinelor impotriva celui mai bun prieten al omului…cainele, si agentii canini umani care au aparat intreaga rasa umana ar fi pus-o…ce vrajeala de Buftea! In tot timpu' asta, cainii isi iau ca “angajat” o javra pe nume Lou…si pun la cale un plan sa le-o traga matelor pe la spate…matele nu vor si iese scandal…razboi in toata regula :D
    Ce ziceti? Care castiga?? curious.gif

Trailer nu va mai pun, bagati mecla si uitati-va online subtitrat de jos ca e fain…nu mai pierdeti 2-3-5 min din viata sa va uitati la trailer :D

Hai si cu al doilea:

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore 2010 - Caini si pisici: Razbunarea lui Kitty Galore

In partea asta…continuarea celeilalte:))…in timp ce “stapanii umani” traiesc intr-o fericita ignoranta, patrupedele se razboiesc intre ele, folosindu-se de o tehnologie ultra-performanta si de variante animaliere ale spionilor si ale asasinilor.Agentul secret Lou…ala de care va spusei mai devreme…face echipa buna cu trei caini “civili”, pentru a-l opri pe maleficul motan Mr.Tinkles, care intentioneaza sa infecteze toata populatia canina cu pureci. Chestia e ca nu mai stiu de Kitty Galore…ce era cu ea :D
    Cand am timp o sa incerc sa ma uit iar la ele sa vad…pana atunci poa' imi povestiti voi:D

Si asta ca cel de sus…direct filmu' :D

Sau descarca de jos cu uTorrent:
    Cats & Dogs 1 + 2 [2001 + 2010] DvdRips XviD free download torrent~1.37 GB

Descarca subtitrari Cats & Dogs (2001) si Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010) gratis – free download~56.2 KB

Viewing 1 post (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.